18V Cricut Expression 2 KSAH1800250T1M2 05758 SDU40A charger
Specifications:
What you get:
- Input Voltage: 100 ~ 240V
- Input Frequency: 50 ~ 60Hz
- Output : 18V 2.A 2.5A 3A
- Power: Max 54W
- Plug Size: 5.5*2.5mm