• 18V Cricut KSAH1800250T1M2 05758 SDU40A charger
Specifications:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output : 18V 2.A 2.5A 3A
  • Power: Max 54W
  • Plug Size: 5.5*2.5mm