18V Cricut UT42-180200-E2 UT42180200-E2 DC18V charger
Specifications:
What you get:
- Input Voltage: 100 ~ 240V
- Input Frequency: 50 ~ 60Hz
- Output : 18V 2.A 2.5A 3A
- Power: Max 54W
- Plug Size: 5.5*2.5mm