Original 65W Lenovo ThinkPad A475 20KL0019US AC Adapter
Specifications:
- Input:100-240V / 50-60Hz
- Output: 5V-2A / 9V-2A / 15V-3A / 20V- 3.25A
- Plug diameter outside / inside: USB-C
- Color: Black
- Condition:Brand New,100% Original