Original 65W Lenovo ThinkPad X1 Yoga (3rd Gen) 20LD001HUS AC Adapter
Specifications:
- Input:100-240V / 50-60Hz
- Output: 5V-2A / 9V-2A / 15V-3A / 20V- 3.25A
- Plug diameter outside / inside: USB-C
- Color: Black
- Condition:Brand New,100% Original