• Original 45W Asus TX201LA-CQ013H TX201LA-CQ027P AC Adapter Charger
Specifications:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 19V
  • Output Current: 2.37A
  • Power: 45W
  • Plug Size: 4.0mm * 1.3mm