• 65W USB-C DC Travel Adapter Dell P110F P110F002
AC Input: 100 ~ 240V 50 ~ 60Hz DC type: Vehicles 12V Input, Airplane 15V input (11V-17V)
Output: 20V, 2,25A 3.25A-Max 65w ( not fit 5V 9V 10V 11V 12V 15V Device phone tablet ect)