• Charger Dell LA90PM210 HA90PM210 90W usb-c
Buy New Genuine 90W power supply for Dell LA90PM210 HA90PM210 from adaptervendor.com, 30 days money back.
Input: AC 100-240V, 50/60Hz
Output Voltage: 5V/9V/15V/20V 3A/3A/3A/4.5A 90W