• DreamStation Auto CPAP with humidifier CAX500H12W charger 12V 6.67A
Specifications:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output : 12V 6.67A
  • Power: Max 80W