• Original 150W HP ADP-150XB B AC Adapter Charger + Free Cord
Specifications:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 19.5V
  • Output Current: 7.7A
  • Power: 150W
  • Plug Size: 4.5mm * 3.0mm
  • Color: Black
  • Cord Cable: US UK EU AU plug
  • Condition: Brand New,100% Original