• 140W 135W USB-C Lenovo ADL135YSDC3A ADL135YSCC3A charger
Specifications:
  • Input:100-240V/ 50-60Hz
  • Output: 20V 7A 6.75A / 19.95V 5A / 15V 3A / 9V 3A / 5V 3A
  • Plug diameter outside / inside: USB-C
  • Color: Black
  • Condition:Brand New,100% Original