• 65w 45w Car Auto charger Lenovo V330-15ISK 81AW
Specifications:
  • Input: AC 100-240V, 50/60Hz 11V-17V 7.7A Max DC type: Vehicles 12V Input, Airplane 15V input
  • Output Voltage: 65W 20V/3.25A, 45W 20V/2.25A (19V-20V, 2.25A 3.25A-3.42A Max 7.7A)