Original 65W Lenovo ThinkPad X1 Yoga (3rd Gen) 20LD001HUS AC Adapter
Specifications:
  • Input:100-240V / 50-60Hz
  • Output: 5V-2A / 9V-2A / 15V-3A / 20V- 3.25A
  • Plug diameter outside / inside: USB-C
  • Color: Black
  • Condition:Brand New,100% Original