• Lenovo ADLX65UDGC2A GX21J75582 5A11J75641 Charger 65W GaN PD
Specifications:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output: 5V3A 15W / 9V3A / 15V3A / 20V3.25A
  • Power: 65W Max
  • Plug Size: usb-c
  • Color: Black
  • Cord Cable: US plug
  • Condition: Brand New, 100% Original