• Original 65W Lenovo ThinkPad X240 20AM001BYA AC Adapter Charger
Specifications:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 20V
  • Output Current: 3.25A
  • Power: 65W