• Original 65W Lenovo Chicony ADLX65NLC3B 45N0335 AC Charger Power Cord
Specifications:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency:50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 20V
  • Output Current: 3.25A
  • Power: 65W