• Original 65W Lenovo GX20K15992 AC Adapter Charger Power Cord
Specifications:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency:50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 20V/5.2V
  • Output Current: 3.25A/2A
  • Power: 65W