• Original 45W Asus Vivobook X556UQ-DM013D AC Adapter Charger
Specifications:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 19V
  • Output Current: 2.37A
  • Power: 45W
  • Plug Size: 4.0mm * 1.3mm