• Original 65W Lenovo IdeaPad 320-17IKB 80XM AC Adapter Charger
Specifications:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency:50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 20V
  • Output Current: 3.25A
  • Power: 65W
  • Plug Size: 4.0mm * 1.7mm
  • Color: Black
  • Cord Cable: US UK EU AU plug
  • Condition: Brand New,100% Original