• Original 65W Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 81X2000FUS Charger
Specifications:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency:50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 20V
  • Output Current: 3.25A
  • Power: 65W
  • Plug Size: 4.0mm * 1.7mm