• Original 65W Lenovo IdeaPad U350-2963-25U Power Supply Adapter Charger
Specifications:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 19V
  • Output Current: 3.42A
  • Power: 65W
  • Plug Size: 5.5mm * 2.5mm