• 120w SCHENKER MEDIA 15 - M19 mit NVIDIA GTX 1650 SME15M19 Charger Power Adapter
Specifications:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency:50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 19V-20V
  • Output Current: 6A-6.32A
  • DC Connector Size: 5.5*2.5mm
  • Power: 65w
  • Color: Black
  • Cord Cable: US UK EU AU plug
  • Condition: Brand New,100% Compatible