• 18V Cricut UT42-180200-E2 UT42180200-E2 DC18V charger
Specifications:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output : 18V 2.A 2.5A 3A
  • Power: Max 54W
  • Plug Size: 5.5*2.5mm