DreamStation CPAP Pro with humidifier and heated tube CAX400T12C charger 12V 6.67A
Specifications:
What you get:
- Input Voltage: 100 ~ 240V
- Input Frequency: 50 ~ 60Hz
- Output : 12V 6.67A
- Power: Max 80W