• DreamStation CPAP Pro with humidifier and heated tube CAX500T12 charger 12V 6.67A
Specifications:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output : 12V 6.67A
  • Power: Max 80W