• Razer BRC30-0310 RC30-03100100 Charger 100W USB-C
Specifications:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 5V 9V 15V / 20V
  • Output Current: 3A / 5A
  • Power: 100W
  • Plug Size: as pictures
  • Color: Black
  • Cord Cable: US UK EU AU plug
  • Condition: Brand New
  • Warranty: Full 12 Months Warranty and 30 Days Money Back
What you get:
  • 1 X Razer BRC30-0310 RC30-03100100 330W Power AC adapter