• Razer Blade 14” Intel 6700HQ 2016 RZ09-01952 Charger 180W
Specifications:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 19.5V
  • Output Current: 9.23A
  • Power: 180W
  • Plug Size: as pictures
  • Color: Black
  • Cord Cable: US UK EU AU plug
  • Condition: Brand New
  • Warranty: Full 12 Months Warranty and 30 Days Money Back
What you get:
  • 1 X Razer Blade 14” Intel 6700HQ 2016 RZ09-01952 330W Power AC adapter