• Razer RC30-0165 RC30-01650100 Charger 165W
Specifications:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 19.5V
  • Output Current: 8.33A
  • Power: 165W
  • Plug Size: as pictures
  • Color: Black
  • Cord Cable: US UK EU AU plug
  • Condition: Brand New
  • Warranty: Full 12 Months Warranty and 30 Days Money Back
What you get:
  • 1 X Razer RC30-0165 RC30-01650100 330W Power AC adapter